Startowa promocja. Wpisz kod: HEJ w kolejnym kroku, a przez pierwsze 6 płatności pomniejszymy każdą o 50 zł. To 300 zł mniej 🍾

Wybierz swoje wina

( Szukasz pomysłu na prezent?)

Zestaw 3 win naturalnych
(pomarańczowe, pet-nat etc.)

Zestaw 3 win naturalnych
(pomarańczowe, pet-nat etc.)

Pytania?

Ile to kosztuje?

276 zł za 3 butelki wina i przekąskę lub 376 zł w przypadku win naturalnych, płatne co miesiąc. Wszystkie ceny zawierają koszt dostawy.

Kiedy otrzymam wino?

Wszystkie wina wysyłamy w pierwszym tygodniu miesiąca kolejnego. Dla przykładu jeśli zakupisz zestaw 10 dnia miesiąca, przesyłkę otrzymasz w pierwszych dniach miesiąca kolejnego.

Jak często otrzymam wina?

Winną subskrypcję otrzymasz 1 na miesiąc. Nie martw się, jeśli skończy się przedwcześnie zawsze możesz domówić coś dodatkowego lub zamówić kilka pakietów.

Kiedy zostanie pobrana opłata?

W miesięcznym planie opłatę pobieramy zawsze 15 dnia miesiąca. Możesz anulować w dowolnym czasie przed pobraniem opłaty.

Jakie wina otrzymam?

Nasz sommelier co miesiąc dobiera nową doskonałą selekcję w zależności od tematyki danego miesiąca – nowe kraje, szczepy regiony, sezon. Jedyne co musisz zrobić to zdecydować się na rodzaj zestawu: biały, czerwony, mix lub naturalny.

Co jest w zestawie?

Otrzymasz 3 doskonałe butelki wina, wraz z przekąską, która doskonale zgra się z selekcją.

Czym różnią się zestawy?

Możesz wybrać zestaw win białych, czerwonych lub zestaw mix, dodatkowo mamy mix zestaw win naturalnych (czasem wino pomarańczowe, pet-nat etc.).

Czym jest Winny Klub?

To klub subskrypcji zakupu wina. Nasz co miesiąc inna selekcja kurowana przez naszego head sommeliera zaskoczy Cię i zapozna z winem z całego świata. Dołącz do klubu i odkrywaj perełki z małych winnic oraz szeroki przekrój przez nieznane Ci wina.

Miesięczną subskrypcję tworzymy z myślą o zgłębianiu pasji osób dopiero poznających wina jak i wprawionych w winnych podróżach bohaterów.

Każda selekcja wina zawiera przekąskę, która będzie się świetnie z nimi komponować. Idealny pomysł na udany wieczór.

Jak działa subkrypcja?

Płatność pobierana jest zaraz przy złożeniu zamówienia, a następnie każdego 15 dnia miesiąca. Przesyłka jest kompletowana i wysyłana na początku miesiąca kolejnego, tak aby zapewnić najlepszą świeżość i walory wina.

Czy mogę wybrać wina?

Nasi sommelierzy poznają setki nowych win rocznie, selekcja jest dobrana przez nich zgodnie z tematem danego miesiąca. Zaufaj ich wiedzy i ciekawości świata, wybiorą dla Ciebie coś ekscytującego i nowego, znajdzie się też oczywiście miejsce na sprawdzoną klasykę.

Jak szybka jest dostawa?

Dostawa od momentu wysłania przesyłki to 1-2 dni robocze, jednakże wino jest wysyłane na początku miesiąca kolejnego od płatności.

Jakiej firmy kurierskiej używacie?

Obecnie korzystamy z usług firmy inPost. Jeśli życzysz sobie dostawę do paczkomatu, prosimy wpisać w uwagach do zamówienia jego numer.

Czy otrzymam numer do śledzenia przesyłki?

Otrzymasz link do śledzenia od firmy kurierskiej w momencie nadania przesyłki.

Czy mogę zwrócić przesyłkę?

Jesteśmy małą firmą i na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie oferować darmowych zwrotów, jednakże możemy zorganizować  kuriera po odbiór zwracanych win (nieotwartych), a jego koszt odejmiemy od wartości zwrotu.

Twoje zamówienie

3 wina + przekąska 276 zł*
Dostawa GRATIS
Suma 276 zł
*Zestaw Naturalny 374 zł
Po pierwszym zamówieniu, subskrypcja odnowi się 1/02/2022 w wybranej kwocie wraz z darmową wysyłką.

Bez zobowiązań

Możesz przerwać subskrypcję w każdym momencie.

Co miesiąc nowy temat

Alebowiem nie napijesz sie tego samego wina dwa razy.

Gwarancja jakości

Każda selekcja jest przetestowana i dobrana przez naszego sommeliera.

Pomoc

Zadzwoń: +48 608 419 606
Wtorek-Niedziela 16:00 ~ 21:00

Email: [email protected]